Vzdelávacie akcie pre laickú verejnosť a firmy

JAN_3550Ako správne sedieť na akejkoľvek stoličke

Informačná prednáška o problémoch driekovej chrbtice v súvislosti so sedavým spôsobom života. Rozbor hlavných dôvodov vzniku bolestí driekovej chrbtice, ako s bolesťou bojovať a ako jej predchádzať.

Ako si (ne)pokazíme krčnú chrbticu

Informačná prednáška o tom, ako najčastejšie vzniká bolesť krčnej chrbtice a z nej vyplývajúce komplikácie (bolesť hlavy, ramena, tŕpnutie prstov apod.). Súčasťou prednášky, ktorá voľne nadväzuje na predchádzajúcu, je návod ako s bolesťou bojovať a ako jej predchádzať.

Cena, trvanie a detaily prednášok dohodou.

Aby chrbát nebolel

Tento 3-hodinový seminár pre laickú verejnosť je výsledkom dlhoročnej spolupráce s McKenzie Institute Slovakia a Rehabko, s.r.o. Spolu s PhDr. Michaelou Kotrbancovou, Cert. MDT vám odhalíme prečo najčastejšie vzniká bolesť v krížovej oblasti, čo sa s ňou dá robiť a ako jej predchádzať.

Viac informácií o tejto vzdelávacej aktivite a prihlášku nájdete tu.


Vzdelávacie akcie pre odbornú verejnosť

Informačný seminár o Mechanickej Diagnostike a Terapii

logo-mckSeminár predstavuje McKenzie metódu MDT, charakteristiky základných klasifikácií, princípy a výhody použitia metódy. Je určený pre fyzioterapeutov, ktorí sa chcú rozhodnúť, či je táto metóda pre nich vhodná, ešte predtým než sa dajú na jej štúdium. Rovnako môže byť zaujímavý aj pre lekárov, či iných odborníkov v oblasti zdravotníctva. Dozvedia sa, čo môžu od terapeutov vyškolených v MDT očakávať a akých pacientov môžu k týmto terapeutom posielať.

Obsah seminára ako aj jeho dĺžka (2 hodiny) je daná podmienkami Medzinárodného McKenzie Inštitútu.